Телефон евакуатора

телефон евакуатора

За статистикою та відгуками клієнтів сьогодні рідко хто з автовласників зберігає у смартфоні телефон евакуатора у Дніпрі для швидкого виклику міської служби евакуації у разі потреби. Хоча номери служб екстреної допомоги завжди повинні бути під рукою, щоб у разі поломки машини або аварійної ситуації швидко викликати техдопомогу.

Наявність телефону служби евакуації під рукою різко знижує час, необхідний для того, щоб прибрати несправний або аварійний автомобіль з проїжджої частини. А це, у свою чергу, знижує ймовірність додаткових неприємностей у вигляді дтп або травм пасажирів, особливо якщо аварійна ситуація виникла в нічний час.

При виникненні нестандартної ситуації на дорозі найголовніше й що необхідно зробити насамперед - це прибрати автомобіль із зони підвищеної небезпеки. Тут 100% буде потрібно евакуатор у Дніпрі який сьогодні пропонують багато автоперевізників.

Послуги евакуатора

Міська служба евакуації «Евакуатор Дніпро Сервіс» у місті та області БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ пропонує такі послуги евакуатора недорого:

  1. автоперевезення легкових машин;
  2. евакуація позашляховиків;
  3. перевезення спецтехніки;
  4. доставка нових авто;
  5. доставка машин з Одеси до Дніпра.

Крім зазначеного вище виконуємо перевезення мінітехніки, будівельних конструкцій, мафів, кіосків, басейнів, човнів, трайків, баггі та спортивних авто з низьким кліренсом. Достатньо зателефонувати на телефон евакуатора у Дніпрі та спецмашина підготовлена ​​для автоперевезення певного вантажу буде негайно відправлена ​​до Вас.

Виклик евакуатора

евакуатор дніпро

Якщо Ви опинилися у складній дорожній ситуації на вулиці міста чи обласній магістралі, то достатньо натиснути кнопку Дзвонити та набрати телефон евакуатора цілодобової служби автоевакуації щоб отримати технічну допомогу.

Оперативний виклик автоевакуатора маніпулятора займає всього хвилину в ході якої Ви повинні відповісти на питання диспетчера та точно назвати всі технічні нюанси стану автомобіля та технічні проблеми з ним здатні різко ускладнити навантаження авто на платформу та фіксацію його на ній.

Точно вкажіть місцезнаходження та наявність поломок, таких як блокування коробки передач або колеса, несправність гальмівної або кермової системи, відсутність колеса та інші. Якщо в точці навантаження до машини складний під'їзд, це теж треба вказати. Диспетчер обов'язково запитає про наявність техпаспорта та поставить ще кілька запитань. Тільки отримавши відповіді він назве вартість за кілометр транспортування повну ціну за виконання автоперевезення.

Не шукайте телефон евакуатора на ОЛХ або ПРОМ - довіряйте евакуацію авто тільки професійно працюючим компаніям. ТЕЛЕФОНУЙТЕ - ДОПОМОЖЕМО.

Виберіть свою мову

НАШІ КООРДИНАТИ

Евакуатор Дніпро Сервіс
Богдана Хмельницького проспект 7/12
49000 Дніпро, Україна
Телефон:+380686163096
Наші координати
48.4456429 N 35.0274153 E
Евакуатор Дніпро Сервіс. Дніпро