Послуги евакуатора у Дніпрі

послуги евакуатора

Потрапили в дтп або технічні проблеми з автомобілем застали Вас зненацька та терміново необхідні послуги евакуатора в Дніпрі і бажано БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ? У цьому випадку пошук гугла привів вас на правильний сайт.

Цілодобова служба евакуації «Евакуатор Дніпро Сервіс» готова негайно надати професійну техдопомогу на вулицях та проспектах міста. Наші машини чергують на Лівому березі та Правом по всіх районах Дніпра.

Рівномірне розміщення автоевакуаторів по секторах та цілодобове чергування дають можливість виконати швидку подачу спецтранспорту клієнту та оперативну доставку несправного або потерпілого у дтп автомобіля до місця ремонту або на вказане паркування.

Після дзвінка на номер евакуатора в Дніпрі оператор негайно відправить найближчий евакуатор, який чергує поряд з Вами в районі.

Спецтранспорт організації регулярно проходить усі необхідні технічні перевірки. Водії мають підтверджений багаторічний професійний досвід. Ці два нюанси гарантують, що автоперевезення ми виконуємо на професійному рівні та відгуки клієнтів пряме цьому підтвердження.

Які послуги евакуатора ми надаємо

На відміну від багатьох міських автоперевізників ми пропонуємо широкий спектр послуг автоевакуаторів, серед яких сьогодні великий попит у автовласників мають такі:

  • перевезення, переміщення транспортних засобів - автомобілів мотоциклів після дтп;
  • автоевакуація несправних машин;
  • доставка машин з порту Одеси;
  • перевезення спецтехніки та механізмів;
  • доставка нових автомобілів з автосалонів містом та Україною.

Це топ - 5 робіт, що виконуються, а повний список послуг можна отримати у диспетчера зателефонувавши на телефон евакуатора вказаний нижче. Ми перевозимо спецтехніку сільськогосподарського та будівельного призначення, човни, катери, трайки, квадроцикли, мінітехніку та будівельні конструкції.

Скільки коштують послуги у місті та області

послуги евакуатора в дніпрі <Сьогодні вже всі навчилися економити гроші і тому перше питання до оператора це скільки варто викликати евакуатор. Відразу відповімо, що ціни та тарифи у нас договірні. Цінова політика служби договірна й з цієї причини ціна формується індивідуально, а тариф за 1 км прямо залежить від транспортного засобу, що перевозиться, або спецтехніки. На ціну впливають три фактори:

  1. габарит та вага;
  2. відстань транспортування від пункту навантаження до місця вивантаження;
  3. пошкодження, що заважають швидкому навантаженню на евакуатор.

З урахуванням відповідей на ці питання диспетчер формує вартість виконання роботи та називає її клієнту по телефону. Погодивши ціни та тариф він негайно відправить найближчий евакуатор з-поміж чергових у районі до Вас.

Замовити послуги евакуатора у Дніпрі

Якщо Ви вирішили замовити послуги евакуатора у Дніпрі на Правому березі або на Лівому, або Вам необхідна техпідтримка на автомагістралях області просто натисніть кнопку Дзвонити для зв'язку з диспетчерською та дайте відповідь на кілька запитань оператора. При цьому обов'язково вкажіть наявність документів на автомобіль або техніку спеціального призначення, що перевозиться. За Законом України евакуатор не має права переміщувати машини та інші транспортні засоби без документів.

Вибирайте професіоналів - ЗАМОВЛЯЙТЕ послуги евакуатора в Дніпрі у автоперевізників з досвідом, а не у приватників з ОЛХ.

Виберіть свою мову

НАШІ КООРДИНАТИ

Евакуатор Дніпро Сервіс
Богдана Хмельницького проспект 7/12
49000 Дніпро, Україна
Телефон:+380686163096
Наші координати
48.4456429 N 35.0274153 E
Евакуатор Дніпро Сервіс. Дніпро